Опубліковано:

На вихідні до Св. Валентина у Раковець

Територія Солонківської територіальної громади одна з тих, що наближена до міста Львова, але моло хто знає, що на її території  у с.Раковець знаходяться мощі Св.Валентина передані з Риму.

У храмі крім мощів Святого мученика Валентина, знаходяться також мощі ще чотирьох Святих мучеників: Теодора (Богдана), Вінкентії, Юстина та Християна, які були знайдені у 2013 році отцями Салезіянами в захристії храму, у трьох мармурових чотирикутних плитах, куди були вставлені мощі. Ймовірно ці мармурові плити з мощами святих мучеників знаходилися колись на трьох вівтарях храму Святого Валентина.

Андрій ЖИДАЧЕК – заступник відділу освіти,культури та туризму Солонківської територіальної громади каже, що Святий Валентин, найперше, священномученик і, звісно, приходити просити його заступництва можна і треба не лише 14 лютого, головне щира молитва і віра. Тож, будучи у Раковці, не забудьте завітати до церкви храм Покрову Пресвятої Богородиці, що входить до туристичних маршрутів Агротуристичного кластеру ГорбоГори.

Довідка: 26 червня 2016 р., з італійського міста Терні, де похований святий, прибули мощі Святого Валентина — до Раковця мощі святого привезли отці Салезіяни. Провінційний настоятель оо. Салезіян отець Кароль Манік спочатку зачитав супроводжуючий лист – підтвердження від Преосвященнішого владики Джузеппе П’ємонтезе, єпископа Терні-Нарні-Амелія, про автентичність мощей і благословення на зберігання і почитання їх, відтак Провінційний настоятель вручив святі мощі громаді.

Опубліковано:

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі/розміру бюджетного призначення .

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі/розміру бюджетного призначення .

Предмет закупівлі:

«Нове будівництво туристичного кемпінгу «Агросадиба» по вул. Центральна, 116 в с. Раковець Пустомитівського району Львівської області. Коригування»

ДК 021:2015: 45200000-9 — Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва

UA-2021-09-30-007778-b номер закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації та затвердженого позитивного експертного звіту №483/21-РБК/ЕЗ від «29» вересня 2021 р. Якість робіт повинна відповідати: ДСТУ Б Д. 1. 1-1: 2013.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі

Очікувана вартість закупівлі робіт з «Нове будівництво туристичного кемпінгу «Агросадиба» по вул. Центральна, 116 в с. Раковець Пустомитівського району Львівської області. Коригування» визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1.-1.2013 «Правила визначення вартості будівництва» прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення. Бюджетні призначення згідно наказу №128 від 26.05.2021 року Міністерства регіонального розвитку громад та територій України «Про затвердження пропозицій щодо розподілу у 2021 році бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку , що пройшли конкурсний відбір у 2017-2018 роках ( із змінами , внесеними згідно з Наказом Міністерства розвитку громад та територій №280 від 01.11.2021 року).

Опубліковано:

Експедиція громадами

Сучасні реалії, пандемія, внесли свої корективи в розвиток туризму та економіки загалом.
В пошуках чогось цікавого, ми долаємо сотні та тисячі кілометрів, не помічаючи тієї краси яка оточує нас
Пустомитівська громада – територія з чудовою історією, старовинним палацом, сірководневим джерелом, старими церквами, дзвіницями, костелами, музеями, штучною технічною водоймою озером Наварія, великою кількістю ставків.
Туризм – один із основних способів розвитку громади.
Відтак 13 травня на території громади проводилась “Експедиція громад: фокус на туризм” спільно з Управління туризму та курортів Львівської ОДА
В ході експедиції відвідали три територіальні громади: Щирецьку, Пустомитівську та Оброшинську.
Пустомитівська громада – територія з великим туристичним потенціалом та можливостями😊
Цікава Ваша думка🤔
Яке місце на території нашої громади для Вас є особливим та чому?
Опубліковано:

ПРОДОВЖЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТІВ СЕКТОРАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ЄС. Серед них – “ГорбоГори”.

ПРОДОВЖЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТІВ СЕКТОРАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ЄС. Серед них – “ГорбоГори”.

 28 проєктів, які фінансувались в рамках секторальної підтримки ЄС у попередні роки, зможуть продовжити свою реалізацію у 2021 році.

Серед них  4  проєкти Львівщини:

🔺Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині;

🔺Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти;

🔺Карпатська мережа регіонального розвитку;

🔺Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера “ГорбоГори”.

Опубліковано:

1.02.2021р. Відбулось чергове засідання спостережної ради Агротуристичного кластеру “ГорбоГори”

1.02.2021р. Відбулось чергове засідання спостережної ради Агротуристичний кластер “ГорбоГори”

      

 Відбулось чергове засідання спостережної ради   Агротуристичного кластеру “ГорбоГори”

         

         

         Проект “ГорбоГори” має на меті забезпечити сталий розвиток сільських територій Пустомитівського району, шляхом розбудови інфраструктури та альтернативних видів сільського підприємництва.

         На засіданні  генеральний менеджер проекту Ярослав Лаврін звітував про виконання робіт у 2020 році та презентував план дій на 2021 рік. Крім цього, учасники зустрічі розглянули інші питання реалізації проекту, зокрема, співфінансування проекту за рахунок інших джерел.

        За результатами засідання спостережна рада рекомендувала генеральному менеджеру проекту розробити календарний план реалізації у 2021 році та рекомендувала сільськогосподарському кооперативу “ГорбоГори” розпочати співфінансування проекту та визначитися щодо проведення в поточному році заходу на популяризацію агрокластеру.

 

 

 

 

 

 

   У 2020 році по проекту “ГорбоГори”:

 – розпочато будівництво двох інфраструктурних об’єктів (Туристично-інформаційного центру “ГорбоГори” з фермерською кав’ярнею та магазином у с.Липники та Туристичний кемпінг “Агросадиба” у с. Раковець)

 – розроблено проектно-кошторисну документацію за об’єктом будівництва туристичного кемпінгу

   Центр “Місто  – майстрів” с. Виняви.

 – закуплено три автомобілі для перевезення с/г продукції – автомобіль для перевезення риби, мікроавтобус та трактор

 – розроблено 5 туристичних маршрутів

 – розроблена стратегія та програма розвитку агротуристичного кластера до 2022 року

 – відзнято дві частини відеоролика “ГорбоГори” запрошують.

                             

Опубліковано:

Тривають роботи на об”єктах проєкту “ГорбоГори”. Туристично-інформаційний центр в с.Липники – завершується спорудження каркасу будівлі. Туристичний кемпінг “Агросадиба” в с.Раковець – триває закладання фундаменту.

Опубліковано:

23.10.2020 р. Відбулось чергове засідання Спостережної ради Проєкту “ГорбоГори”.

Чергове засідання Спостережної ради Проєкту “ГорбоГори”. Вивчали роботу команди Проєкту з придбання автотранспорту і спецтехніки. Узгодили параметри трактора і мульчера для оголошення повторного конкурсу. Зволікати не можна – Проєкт має бути завершений в поточному році. На наступне засідання буде винесено питання про стан справ на об’єктах будівництва.