Опубліковано:

Проєкт “ГорбоГори”. Основні події 2019 р. Фотозвіт.

8 лютого 2019 року.

Тренінг “Маркетинг території через регіональні продукти”.  Навчання з розвитку підприємництва у сфері сільського туризму в рамках реалізації проекту в рамках реалізації проекту секторальної підтримки. Тренінг проводить Олександр Коваль.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.03.2019 року відбулося виїзне засідання Робочої групи для координації та реалізації проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру «ГорбоГори» під головуванням заступника голови ЛОДА – Филипіва Романа Степановича.

 

 

 

 

17 березня 2019р.

Проектна група разом із керівником департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмилою Гончаренко, доцентом ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнології ім. С. З. Гжицького Світланою Кропивка, Головою фонду підтримки будівництва на селі Зеновієм Древняком, а також досвідченим туристом порталу Karpaty.info  Ганною Сидоренко здійснили недільну прогулянку майбутнім туристичним маршрутом. Реалізація Проекту передбачає прокладання та маркування велосипедних, пішохідних та кінного маршруту в межах території, яку охоплює кластер, для активного туризму.

 

 

 

 

21.03-22.03 2019р.

АГРОПОРТ 2019

 “МАЙБУТНЄ КЛАСТЕРНОГО РОЗВИТКУ ТА ПОБУДОВА СТАЛИХ ЕКОСИСТЕМ В УКРАЇНСЬКОМУ АПК” – це тема дискусійної панелі на якій будуть представлені спікери від нашого агротуристичного кластеру!Спікерами на цій панелі виступали також і представники нашого кластеру: керівник СОК “ГорбоГори” Антон Мільчевич і генеральний менеджер проекту регіонального розвитку Іван Павліш. Під час дискусії був підписаний меморандум про співпрацю кластерної ініціативи “ГорбоГори” та ГС «Український органічний кластер» у реалізації Проекту «UkrainianOrganicCluster: Посилення конкурентоспроможності український виробників органічної продукції та кластерних ініціатив в органічному напрямку».

 

 

 

 

 

 

 

 

4 квітня 2019 р.

Відбувся черговий етап відбору земельних ділянок для будівництва об’єктів інфраструктури в межах Проекту регіонального розвитку. Слово за експертами.

 

 

 

 

 

 

 

 

10 жовтня 2019 року.

Пустомити . Засідання робочої групи з реалізації Проєкту секторальної підтримки.”ГорбоГори”

 

 

 

 

 

 

В період з 20 листпада по 26 листопада 2019р. проведено три стратегічні сесії.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 грудня 2019р

Відбувся  навчальний тренінг «Створюємо успішну агросадибу: зелений агротуризм🌾», організований Сільськогосподарським дорадчим центром «Фермерська Країна».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 грудня 2019р.

Тренінг з агротуризму в Раківці. Формат – дружня зустріч небайдужих, об’єднаних спільними інтересами людей. На завершення – відвідали агросадибу “Форест Хаус” на запрошення гостинних господарів Надії і Ореста – будиночки, чани і мальовничі ставки. #оптимізм_переповнює.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2019р.

Наполеглива праця приносить результати: придбано перший автомобіль в рамках проєкту “ГорбоГори”.

 

 

 

 

28.12.2020р.

Підписання Договору про співробітництво  щодо релізації Проєкту “Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру “ГорбоГори”” .

Участники договору :

  1. Львіська обласна державна адміністрація
  2. Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації
  3. Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі
  4. Солонківська сільська рада Пустомитівського району
  5. Семенівська сільська рада Пустомитівського району
  6. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив