28 лютого 2020р. Скайп-конференція з колегами з Харківської області.
Беремо участь в скайп-конференції з колегами з Харківської області. Обговорюємо міжкластерне співробітництво, знайомимося з проєктом створення агрорекреаційного кластера “Сіверський Донець”.