Опубліковано: Серпень 13, 2019 by avtor Флешмоб “Фестиваль ГорбоГори 2019” набирає хід До нашого флешмобу долучаються усі, без винятку, працівники Департаменту агропромислового розвитку ЛОДА. Зустрінемося на фестивалі!!! Навігація записівPrevious post: Флешмоб “Фестиваль ГорбоГори 2019”Next post: Отримали серйозне попередження :) З цим Дядьком краще не жартувати…