Опубліковано:

Для молодих підприємців організували тренінг щодо розвитку бізнесу у сфері агротуризму

В області активно впроваджується проект секторальної підтримки ЄС «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори». Сьогодні в межах реалізації проекту відбувся тренінг для молодих та ініціативних людей, сільськогосподарських виробників, учасників кластера щодо маркетингу території, розвитку підприємництва в сфері туризму.

«Розвиток агротуризму – серед пріоритетних напрямків управління туризму та курортів, цьогоріч будуть практичні тренінги з вивченням кращих практик і українських та іноземних, а також роз’яснення юридичних та фінансових аспектів ведення сільського туризму з подальшою їх промоцією та налагодженні контактів із туристичними агенціями»,- зазначила Наталія Табака.

«Важливо залучати до агротуризму тих, хто працював раніше за кордоном, щоб була можливість працювати та гідно заробляти в Україні. Також мета – знайти зацікавлених та ініціативних осіб готових займатись агротуризмом та створювати робочі місця», – зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Тренер, засновник туристичного інформаційного центру «Турінформ Закарпаття», онлайн-платформи «Школа сільського туризму» Олександр Коваль розповів про специфіку формування привабливості території через просування регіональних продуктів харчування та про ідею гастрономічних турів. Він підкреслив важливість потенціалу маркетингу територій через регіональні продукти харчування, важливість кооперації малих виробників екопродуктів з метою промоції своїх виробництв і, відтак, популяризації гастрономічного туризму через створення локальних, регіональних і трансрегіональних гастромаршрутів.

Віце-президент Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу -UABL, засновник інтернет-проекту Karpaty.info та туристичної компанії Karpaty Travel Ганна Сидоренко розповіла про особливості поєднання ведення сільського господарства з підприємництвом в сфері туризму, основні принципи ведення сільського (агротуризму), його переваги та види продуктів і послуг які місцеві господарства можуть пропонувати туристам, та представила з чого починати такий вид діяльності.